Undeva la periferia orasului Timisoara un acident destul de banal ironia sorti este ca, este produs de o cucoana ca pretinde ca are foarte multa experienta si vechime,( asta fiind cam 4-5 ani) o depasire un caine comunitar care vrea sa traverseze neanuntat tentativa de a evita cainele si asta a fost acidentul. pina aici e ok antelegerea amiabila cade deoarece cine are atita experientza nu poate gresi an asa hal , cadem de comun acord sa mergem la politie unde ajung numai eu declaratie sofer adiica EU martor etilotest si poze si ma rog toata procedura ( despre persoana implicata an cauza doar nr. de masina) la interval de 2 saptamani de la acidentul an cauza si an urma multor telefoane si invitati se prezinta in sfarsit si pers. an cauza care sustine sus si tare nevinovatia binenteles masina implicata an acident fiind reparata fara dovada de reparatie si culmea da declaratie despre acidentul petrecut cu 2 saptamani an urma . eu unul tind sa cred ca nu exista harababura mai mare an toata lumea asta ca an tarisoara noastra si ca si an cadrul politiei rutiere .Ce rezulta de fapt din ce am scris eu ca cine nu cunoaste LEGEA e mai presus ca EA :(