Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: timp de condus in germania pentru mmta 2.8-3.5

  1. #1
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 953, Nivel: 17
    Progres nivel: 53%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 47
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered500 Experience Points

    Data înscrierii
    03.10.2011
    Postări
    1
    Puncte
    953
    Nivel
    17
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    timp de condus in germania pentru mmta 2.8-3.5

    o problema la care nu am primit raspuns oficial. pe Germania, la masinile sub 3,5 to(vehicul de marfa) sunt necesare documente intocmite cu timpi de condus.din pacate, in legislatia romana nu se specifica acest lucru, in schimb autoritatile germane spun ca au comunicat autoritatilor romane aceste aspecte. as dori, daca se poate, amanunte cu privire la acest lucru. stiu ca documentele se intocmesc doar in cazul in care vehiculul este inmatriculat pe persoana juridica si mai stiu ca amenda minima pentru lipsa documentelor este de 125 euro. pentru evitarea unor situatii neplacute, ar fi bine ca informatiile sa devina oficiale si cat mai corecte.iar in conditiile unui raspuns, ar fi bine si mentionarea actelor normative sau extrase, in vederea aplicarii.

    0 Nepermis! Nepermis!

  2. #2
    hanxin
    Guest

    Re: timp de condus in germania pentru mmta 2.8-3.5

    Do you know Runescape Money? If you play the online game, you will know cheap Runescape Gold is the game gold. If you are a best gamer, I think you want to get much Runescape Gold sale.

    0 Nepermis! Nepermis!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •