Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: permis expirat

  1. #1
    General de Brigada
    Puncte: 104.416, Nivel: 100
    Progres nivel: 0%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 0
    Activitate globală: 100,0%
    Realizări:
    Turat la maximumVeteran50000 Puncte Experienţă
    Premii:
    Închizător de Discuţii
    Avatarul lui politiarutiera2
    Data înscrierii
    17.02.2010
    Postări
    2.683
    Puncte
    104.416
    Nivel
    100
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 25/70
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    17

    permis expirat

    Acesta este un chestionar email via http://www.politiarutiera.ro/ de la:
    Monica Necea <>

    Buna ziua,

    in data de 15.03.2011 imi expira permisul de conducere si doream sa stiu daca ma prezint la dvs. cu toate documentele necesare inainte de data expirarii mai este nevoie si de certificat medical.

    De asemenea doream sa stiu daca formularul detinatorului poate fi completat de mana, trebuie printat fata-verso si intr-un singur exemplar.

    As dori sa stiu adresa si programul de lucru cu publicul unde pot depune documentele si cat dureaza pana la eliberarea noului permis auto.


    Va multumesc,
    Monica Necea

    0 Nepermis! Nepermis!
    Dacă mesajul de mai sus vă aparține sau considerați că sunt încălcate anumite drepturi
    de autor, sau dacă-l considerați proprietate personală trimiteți o sesizare cu linkul
    acestui mesaj prin formularul de contact din subsolul paginii. Va mulțumim!
    Mesajele postate sub acest cont nu sunt personale, ele sunt preluate de la utilizatorii noștri.
    Aceste mesaje sunt preluate din emailuri de pe toate site-urile, de pe Facebook sau alte platforme.


    Web: www.politiarutiera.ro
    Facebook: www.facebook.com/politiarutiera

  2. #2
    marghiteanul
    Guest

    Re: permis expirat

    Daca te prezinti cu 2 saptamani inainte de expirarea permisului de conducere nu ai nevoie de vizite medicale.
    Formularul detinatorului permisului de conducere NU POATE fi complectat cu mana. Pe acest link gasesti formular de complectat electronic. http://www.prefecturabihor.ro/directii/ ... ui.pdf.Mai ai nevoie de buletin original si copie, permisul, si chitanta CEC de 68 lei.

    0 Nepermis! Nepermis!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •