Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: Conflict la volan

  1. #1
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 1.834, Nivel: 26
    Progres nivel: 34%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 66
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered1000 Experience Points

    Data înscrierii
    29.07.2010
    Postări
    1
    Puncte
    1.834
    Nivel
    26
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Conflict la volan

    Buna ziua,
    Astazi intre orele 16:05 - 16:30 posesorul unui Jeep argintiu (in Piata Operei), m-a depasit si a inceput sa ma jigneasca la semafor, fara a se recomanda in vreun fel. Dupa aceea, posesorul m-a urmarit pana am ajuns acasa. As vrea sa stiu daca pot identifica in vreun fel Jeep-ul (exista camere de luat vederi in acea intersectie si vreo modalitate de a obtine inregistrarea?) ? As dori sa obtin aceste date pentru a ma proteja de potentiale acte de hartuire/agresiune.
    Va multumesc.

    0 Nepermis! Nepermis!

  2. #2
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 1.795, Nivel: 25
    Progres nivel: 95%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 5
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered1000 Experience Points

    Data înscrierii
    09.08.2010
    Postări
    5
    Puncte
    1.795
    Nivel
    25
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Re: Conflict la volan

    Sincer nu cred ca il vei gasi ... asha cum nu cred ca vei vedea pe cineva ca spune : "Buna ziua ... sunt cutarescu ... adresa mea este asta .... imi dai voie sa-mi bag shi sa-mi scot din neamul tau ?" ....
    Ce gandire potzi avea domnishoara ?

    0 Nepermis! Nepermis!

  3. #3
    Soldat Fruntas
    Puncte: 1.566, Nivel: 23
    Progres nivel: 66%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 34
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered1000 Experience Points

    Data înscrierii
    27.12.2010
    Postări
    25
    Puncte
    1.566
    Nivel
    23
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Re: Conflict la volan

    Daca se recomanda , era OK ? Ce i-ai facut , de s-a obosit sa te alerge atita ? Poate ar trebuii sa-ti predai permisul , nimeni nu injura de placere.

    0 Nepermis! Nepermis!

  4. #4
    Soldat Fruntas
    Puncte: 1.566, Nivel: 23
    Progres nivel: 66%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 34
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered1000 Experience Points

    Data înscrierii
    27.12.2010
    Postări
    25
    Puncte
    1.566
    Nivel
    23
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Re: Conflict la volan

    Aoleuuu , acuma m-am prins , esti femeie . Ufffff. Cred ca nici nu-ti dai seama cind o comiti , ai impresia ca "ala" e bolnav psihic daca te injura , nu ca nu i-ai acordat prioritate (te gindeasi la altceva , nu ?).

    0 Nepermis! Nepermis!

  5. #5
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 1.421, Nivel: 22
    Progres nivel: 21%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 79
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered1000 Experience Points

    Data înscrierii
    20.02.2011
    Postări
    4
    Puncte
    1.421
    Nivel
    22
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Re: Conflict la volan

    @LIL DEBUL

    Draga Lil whatever,

    Daca femeile cred despre tine ca esti misogin, cu siguranta ca barbatii cred ca esti primitiv. Desigur ca am in vedere oameni de o anumita factura si nu cei cu care spargi tu seminte in fata blocului. Helau, suntem in secolul 21!!!!!!! Prostia asta cu femeile si barbatii la volan este lipsita de subtanta si cred ca nu este de esenta acestui forum. Daca tu consideri ca cineva este indreptatit sa te injure, sicaneze sau poate cine stie, chiar sa iti dea vreuna pentru ca ai gresit in trafic (sau chiar pentru ca ai incalcat intentionat vreo regula), inseamna ca nu ai ce sa cauti pe forum-ul asta, pentru ca tocmai oamenii (nu stiu daca esti si sofer) ca tine sunt tinta demersului celor care scriu pe acest site. Din cauza astora ca tine oamenii sunt inhibati si nu reclama toate porcariile care se intampla in trafic. Am vazut femei care sofeaza dezastruos, dar in egala masura am vazut barbati care nici nu stiu care e ratiunea pentru care benzile sunt numerotate (tu stii?). Am vazut soferi barbati exceptionali si soferite asemenea. Esti foarte superficial si chiar nu stiu de ce iti pierzi vremea scriind pe acest site de vreme ce te asezi in mod evident ca magarul in vadul podului si nu empatizezi cu oamenii care AU DE CE SA SCRIE AICI.

    In cazul in care raspunsul meu te enerveaza si iti zgarie orgoliul (in stilul superficial in care te prezinti, e posibil ca un comentariu insignifiant sa fie cea mai mare preocupare a ta pentru saptamana viitoare), iti urez muuuuuuuuuulti soferi (barbati, ca astia iti plac mai mult) care sa te scoata din minti in fiecare zi pana cand ai sa plangi de nervi in fata domnului cu cascheta. Daca insa esti un om civilizat si doar te-a luat valul in fata tastaturii, o ok, poti intelege tonul comentariului.

    Cu stima,
    G.H.

    0 Nepermis! Nepermis!

  6. #6
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 1.347, Nivel: 21
    Progres nivel: 47%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 53
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered1000 Experience Points

    Data înscrierii
    19.03.2011
    Postări
    3
    Puncte
    1.347
    Nivel
    21
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Re: Conflict la volan

    In Romania toti soferii sunt foarte agitati la volan si nu imi explic de ce!

    _____________________________________

    Capsula de slabit

    0 Nepermis! Nepermis!

  7. #7
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 1.309, Nivel: 21
    Progres nivel: 9%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 91
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered1000 Experience Points

    Data înscrierii
    08.04.2011
    Postări
    4
    Puncte
    1.309
    Nivel
    21
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Re: Conflict la volan

    lil debul, nu toate femeile sunt dezastruoase la volan si nici barbatii nu sunt toti soferi exceptionali...m-am saturat ca femeile sa fie etichetate ca dezastruoase la volan de parca toate tragediile din trafic se intampla doar din cauza femeilor nu si a barbatilor...eu sunt in stare sa imi recunosc greselile la volan si pe viitor incerc sa nu le mai repet, dar tu reusesti????

    sau ce parere ai de gibonii aia care opresc in intersectie, pe strazile care au cate o banda de mers pe fiecare sens, blocand complet unul din sensuri si astfel sa nu poti intra pe strada respectiva decat pe contrasens???? si nu le lua apararea ca nu au avut unde parca...

    0 Nepermis! Nepermis!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •