Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Reclamatie

  1. #1
    General de Brigada
    Puncte: 104.416, Nivel: 100
    Progres nivel: 0%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 0
    Activitate globală: 100,0%
    Realizări:
    Turat la maximumVeteran50000 Puncte Experienţă
    Premii:
    Închizător de Discuţii
    Avatarul lui politiarutiera2
    Data înscrierii
    17.02.2010
    Postări
    2.683
    Puncte
    104.416
    Nivel
    100
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 25/70
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    17

    Reclamatie

    Buna ziua, in dimineata zilei de 18.04.2016, in jurul orei 6:35 ma aflam pe sos. Andonache sectorul 2. M-am angajat in treaversarea strazi pe trecerea de pietoni de la intersectia sos. Andronache cu str. Cornisor, marcata si semnalizata cu rosu pentru ca se afla in apropierea scoli nr. 40. Pe din partea stanga nu se apropia nici un vehicol, din partea dreapta, pe sensul opus veneau 2 vehicule, unul pe banda 1, celalalt pe banda 2. Erau la distanta destul de mare, undeva la intersectia cu srt. Peris timp suficient ca sa pot trece si ca sa fiu observata. La ora aceea este deja ziua si vizibilitatea este buna. Am traversat pana la jumatatea strazi, masina de pe prima banda a incetinit, am continuat traversarea gandindu-ma ca si cea de pe banda a doua va face lafel. Precauta din fire am vrut sa ma asigur ca se intampla asta si mi-am intors capul, atunci am vazut masina apropiinduse amenintator, soferul a virat putin stanga incercand sa ma evite, moment in care am pus mainile pe capota pentru a feri picioarele si a pentru a reusi sa ma mentin pe picioare, altfel cred ca m-ar fi luat putin pe sus. Soferul si-a luat mainile de pe volan, a mimat o forma de scuza si cam atat. In acel moment am facut poza masinii si m-am indreptat spre trotuar, iar el si-a continuat drumul. Am sunat la 112, am spus ce s-a intamplat, mi s-a comunicat ca o sa fie dat in urmarire in Ilfov, pentru ca intr-acolo am presupus ca se indreapta si asta a fost totata discutia. Eram in stare de soc, plangeam si cu greu am reusit sa ma adun sa merg mai departe spre munca. Persoana de la volan avea intre 40-50 de ani, ten inchis la culoare si chelie, purta o camasa alba. Am reusit sa incercat sa retin cat mai multe detalii pentru a putea fi identificat mai usor. As vrea sa ma ajutati ca acest inconstient sa plateasca pentru imprudenta lui, putea fi un copil in locul meu, iar deznodamantul era cu totul altul. Va multumesc.
    Nume:  3.jpg
Afișări: 187
Mărime:  2,77 MB
    Nume:  4.jpg
Afișări: 218
Mărime:  2,43 MB

    0 Nepermis! Nepermis!
    Dacă mesajul de mai sus vă aparține sau considerați că sunt încălcate anumite drepturi
    de autor, sau dacă-l considerați proprietate personală trimiteți o sesizare cu linkul
    acestui mesaj prin formularul de contact din subsolul paginii. Va mulțumim!
    Mesajele postate sub acest cont nu sunt personale, ele sunt preluate de la utilizatorii noștri.
    Aceste mesaje sunt preluate din emailuri de pe toate site-urile, de pe Facebook sau alte platforme.


    Web: www.politiarutiera.ro
    Facebook: www.facebook.com/politiarutiera

  2. #2
    Maior
    Puncte: 7.345, Nivel: 59
    Progres nivel: 98%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 5
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    SocialVeteranCreated Blog entry5000 Puncte Experienţă
    Premii:
    Premiul Comunităţii
    Avatarul lui cipri83
    Data înscrierii
    05.11.2013
    Postări
    1.395
    Puncte
    7.345
    Nivel
    59
    Mesaje blog
    13
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 365/17
    Oferit: 23/8
    Putere Rep
    12
    Va sfatuiesc ca pe langa apelul la 112 sa faceti si o sesizare in scris la unitatea de politie pe raza careia a avut loc fapta!

    0 Nepermis! Nepermis!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Subiecte similare

  1. Reclamatie
    De politiarutiera2 în forumul LISTA NEAGRA A AUTOVEHICULELOR SI SOFERILOR DIN ROMANIA
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 04.06.2015, 12:17
  2. Reclamatie TM 78 HRC
    De ionut_tm în forumul LISTA NEAGRA A AUTOVEHICULELOR SI SOFERILOR DIN ROMANIA
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 02.06.2015, 21:06
  3. Reclamatie
    De politiarutiera2 în forumul FOTOGRAFII DIN TRAFIC
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 05.05.2015, 19:26
  4. Reclamatie
    De politiarutiera2 în forumul LISTA NEAGRA A AUTOVEHICULELOR SI SOFERILOR DIN ROMANIA
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 23.12.2014, 21:38
  5. Reclamatie
    De politiarutiera2 în forumul ACCIDENTE
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 09.03.2010, 18:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •