Buna seara,

Aveti in link-ul de mai jos un filmulet facut astazi la pasajul Lujerului din Bucuresti, sector 6 (sensul dinspre Crangasi spre pasaj) din care se vede ca soferul acestui autoturism Suzuki B777YAM vireaza la stanga intr-un loc nepermis, ba mai mult, atunci când l-am semnalizat cu farurile si l-am claxonat, a deschis usa si m-a injurat, eu spunandu-i ca nu are voie la stanga. Sunt socat de astfel de specimene care in loc sa-si ceara scuze pentru faptul ca a blocat circulatia dorind sa faca o manevra interzisa se comporta atat de abominabil. Acesti indivizi trebuie sanctionati drastic pentru ca la ce atitudine au ori nu le pasa de banii dati ori se considera ca au cunostinte in politie si care-i scapa de fiecare data. Altfel nu-mi explic o astfel de atitudine.

Doresc sa primesc un raspuns oficial din partea Dvs pe acest email, să vad ce face Politia Romana in acest caz. Ma intereseaza strict ce masuri ati luat impotriva acestui sofer ca urmare a gravei abateri de la circulatie, nefiind nevoie sa tineti cont si ca mi-a adresat injuriile mentionate si pe care n-am vrut sa le reproduc, eliminand sunetul din film.



Rog si o confirmare de primire cu scuzele de rigoare pentru ca nu am stiut unde sa trimit acest email, am trimis la mai multe adrese de email

cu stima

Ion Marcu