sau B - 80 - ULH ...Un logan cu "cel mai mare" taran prost la volan ce se afla prin IASI in ziua de 11.mai.2010 si avea chef de accidente.
Cum sta treaba? Eu pe banda 2 - el pe 1, eram in unghiul lui mort si cum e "taran prost" nu ma vedea...eu l-am claxonat sa stea locului sa nu intre in mine - eu merg mai departe. El "taran prost" - si cel mai frustrat cucos (ca avea si doamna in dreapta) m-a depasit pe dreaptaaa...a venit in fata mea si a franat brusc...asta se intampla pe la vreo 50 - 60 km/ora. Noroc ca am avut fler si am franat la fel de rapid si am si tras dreapta sa nu intru in "taranul prost".
Faza 2: semnalez sa trag pe dreapta pt a opri sa coboare prietena....el in fata mea trece si el pe banda 1 si iar franeaza brusc....deci ...cel mai FRUSTRAT TARAN LA VOLAN...

Norocul lui e ca nu am retinut sigur numarul la masina ori 08 ori 80...ca ma duceam direct la politie cu martori cu tot..

scuze..daca cumva spun gresit numarul..oricum e LOGAN de Bucuresti - ULH...ori 08 ori 80...scuze daca cumva citeste cineva si nu este el relatat.

fratilor...fereti-ma de prosti din fata...ca de aia din spate nu-mi pasa!!!