Acesta este un chestionar email via http://www.politiarutiera.ro/ de la:
Cristian Mihai FAGADAR <

Buna ziua

In data de 29 mai 2011 la ora 17 45 am fost agresat in Bucuresti sector 6 la intersectia strazilor Delinesti cu Pascani I n timp ce ma deplasam cu bicicleta spre strada Pascani de catre pasagerii masinii B 41 APO care venea spre aceasta intersectie dinspre strada Chilia Veche si era condusa de o femeie cu ochelari de vedere si bandana pe cap.Insotitorul acesteia un barbat cu ochelari de vedere a deschis portiera de pe partea stanga , a coborat si m-a agresat , insultat si scuipat pe motiv ca am indraznit sa nu ma opresc din mersul cu bicicleta si sa le dau prioritate.De asemenea femeia care conducea masina in momentul incidentului m-a jignit in permanenta pe motiv ca sunt bolnav mintal .De altfel femeia era foarte agresiva atat in manifestarile fizice cat si in limbajul folosit .Barbatul m-a insultat in permanenta . mi-a rasucit mainile si m-a lovit cu picioarele.La final m-a scuipat dupa ce s-a urcat in masina si au plecat in mare viteza.
Din contactul cu dansii am echimoze la genunchiul piciorului stang .
Va rog sa ma informati daca prezenta poate contutui plangere , in ce conditii si care este procedura de declarare a acestui incident.
Cu respect
Cristian Mihai FAGADAR