Ieri pe data de 09.03.2017 ora 12:30-13:00 Ies din casa ,traversez soseaua si ma duc in statia RATB Baciului ca sa iau autobuzul 220. Eu stateam langa piatra cubica de la trotuarul statiei. In stanga mea era o masina mare de la APA NOVA iar in dreapta mea era o masina Dacia Logan de culoare visinie B 80 AGI. AMBELE STATIONAU ! La un moment dat, dupa 2 minute idiotu asta cu DACIA LOGAN,da cu spatele si ma loveste tare de era sa ma darame. M-am enervat,mi-am bagat ceva si m- am dus la cretinu ala sa-i pun niste intrebari. El da sa fuga,ii deschid portiera si ii zic sa coboare ca sa stam de vorba dar nu vroia si tot zicea ca el pleaca. Dar nu l-am lasat ! Pana la urma s-a dat jos am inceput sa ne certam . Iar el jegosu dracu in loc sa isi ceara scuze,tot el avea tupeu. Avea tupeul sa-mi ceara sa-l respect si sa-i vorbesc frumos ! Dupa ce ca el habar nu are de legislatia rutiera mai si vorbeste. A avut tupeul sa-mi zica ca sa zic mersi ca nu e un sofer prost altfel eram sub roti. Si imi radea in fata ca nu pateste nimic pentru ca nu ma ia Smurdul dar cand am sunat la 112 si am vorbit cu politia ,mi s-a zis sa sun la rutiera pentru ca e caz penal. Cand a auzit çocalaru de Ferentari era sa faca infarct. L-am dat dracu de fraier dar i-am zis ca la a doua abatere e mancat ! Si am plecat in treaba mea. Pe drum cand mergeam ma durea piciorul drept ,pentru ca m-a lovit bara din spate a masinii. Am luat niste pastile pentru durere si sper sa fiu ok .

Carmen Camy