Buna ziua,


astazi ma aflam pe Sos Stefan cel Mare, directia Obor-Victoriei, conducand automobilul personal.

Am observat cum acest specimen, aceasta mizerie de om, pentru ca altfel nu-mi vine sa-l numesc, a aruncat tigara pe geam.

Bai, animalelor! Vi se pare normal?! acasa tot asa traiti?! Aruncati gunoiul unde va vine mai usor?! (ma refer strict la gunoiul respectiv)

Ma indoiesc ca pana va intra in vigoare legea cu privire la conduita se va face ceva, sau probleme filmate/fotografiate cu telefonul vor fi luate in considerare... dar cine stie... poate-poate cineva se va sesiza, iar mizeria asta de om va primi inapoi ceea ce merita!

Daca in continuare politia va tolera astfel de comportament, e posibil ca din ce in ce mai multi soferi sa isi faca singuri dreptate pe strada. Ca deh... e tara lu' Papura Voda, orice se poate intampla. E mai simplu sa stai la panda cu radarul si sa dai amenda pentru 65kkm/h in localitate in loc sa tai amenzi pe banda rulanta celor care parcheaza ilegal si incurca traficul sau, mai grav, pun in pericol integritatea/viata altor participanti la trafic (dar asta e alta poveste).

TREZITI-VA, BA!!!!!!

Daca va simtiti cumva ofensati, ganditi-va cum se simt alte zeci de mii de persoane care observa aceste nereguli, dar ridica din umeri pentru ca stiu ca nimeni nu va reactiona.


Va doresc sa aveti dimineti senzationale si astept cu interes un numar de inregistrare si solutionare pentru reclamatia transmisa.

Alexandru Nitu
Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	20161123_085722.jpg 
Afișări:	205 
Mărime:	1,86 MB 
ID:	995