In urma cu un an mi-a fost falsificat o amenda de circulatie luata pe nedrept de catre ag Moraru Marian agent Constanta, dupa un an de cercetari dosat penal si civil problema a fost MUSAMALIZATA local CONSTANTA
Probele care le-am prezentat sunt "clare ca lumina zilei" , timp de 1 an am fost diplomat si am asteptat rezultatul anchetelor neprezentad casul in media


procesului verbal falsificat PCTX 0026705 (completata dupa ce a distrus cel prezentat scris mie) alta suma decat cea prezentatat si citita de mine (420 lei)
Va stau la dispozitie cu inregistrarea si orice alta dovezi in caz ca doriti
pana si nr auto este gresit, semnatura martorului se observa ca eset cu alt instrument de scriere. Cred ca aceasta amenda a fost refacuta in colaborare cu colegii lui asadar e posibil sa fie grup extins
Daca ati putea cauta o amenda de fix 420 lei care este anulata (distrusa ratacita) v-ati lamuri in 1 secunda de fals
Consider ca aveti o baza de date informatica cu amenzile anulate poate chiar la nivelul tarii dat fiind ca sunt topuri venite din tara pe perioada verii
Cred ca a folosit practica schimbarii top-ului de chitantiere pentru a pierde urma falsului
detin fiserul audio cu inregistrarea evenimentului care confirma cele spuse de min, si poze care conmfirma cele spuse de mine

Mai un AS important care nu l-am folosit si care nici dl Agent nu sa gandit atunci cand a dat declaratiile false la judecatorie. Persoana care era in masina pe bancheta din spate care probabil el nu a vazut-o poate depune marturie cu tot ce a fost!!!
Nu am vrut sa o implic pana acum considerand ca nu este nevoie datorita probelor izbitoare prezentate deja.
Cu respect si sufletul trist
Vasile Catalina