Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: tamponare

  1. #1
    Soldat Fruntas
    Puncte: 2.411, Nivel: 31
    Progres nivel: 74%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 39
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered1000 Experience Points

    Data înscrierii
    17.02.2010
    Postări
    20
    Puncte
    2.411
    Nivel
    31
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    tamponare

    Am facut o reclamatie in data de 21-09-2009 in timisoara inregistrat cu numarul 237 din ziua respectiva .mi-a lovit cineva masina cu o zi inainte la ora 23:30 si a plecat ,eu i-am luat nr de inmatriculare precum si marca si culoarea masinii,iar cand am fost la ghiseu pt reclamatie a 2a zi dimineata un domn politist cu mustata (nu ii mai retin numele dar il recunosc) mi-a spus ca nu poate sa il identifice pe faptas pt ca sunt prea multe criterii si ca nu se poate,etc...
    Apoi am venit dupa masa cand s-a schimbat tura si cine era acolo mi-a zis ca desigur se poate afla ,a facut ceva verificari si a vazut ca e adevarat ce zic dupa care mi-a scris autorizatia de reparatii si..........de atunci pana acum nu am primit nici un rezultat cu privire la acest fapt.
    Am fost in repetate randuri la ghiseu m-i s-a spus sa iau legatura cu Ag. pr. OANA care a spus de fiecare data ca nu poate sa ii faca nimic pentru ca nu poate sa il gaseasca pe individ cu toate ca stie unde locuieste (str mercy nr 4)asa mi-a spus mie .
    un singur lucru nu inteleg PENTRU CE MAI EXISTA POLITIE daca nu se face nimic in tara asta ,fiecare face ce vrea ,poate reusiti d-voastra sa imi demonstrati contrariul altfel.......mi-e clar totul.
    Va multumesc anticipat!
    Va trimit atasat documentele si pozele facute de mine masinii care m-a tamponat ,se vede f clar adevarul .
    PS: POZELE SUNT FACUTE IN DIMINEATA URMATORE INCIDENTULUI.

    0 Nepermis! Nepermis!

  2. #2
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 1.263, Nivel: 20
    Progres nivel: 63%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 37
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered1000 Experience Points

    Data înscrierii
    29.04.2011
    Postări
    2
    Puncte
    1.263
    Nivel
    20
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Re: tamponare

    Legal - in cat timp de la producerea accidentului trebuie sa il declari la politie ? Greseala e a ta

    0 Nepermis! Nepermis!

  3. #3
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 823, Nivel: 16
    Progres nivel: 23%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 77
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    1 year registered500 Experience Points

    Data înscrierii
    07.12.2011
    Postări
    2
    Puncte
    823
    Nivel
    16
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Re: tamponare

    sint tare curios daca ai solutionat cazul ca an aceiasi situatie sint si eu si ce repercursiuni a avut???

    0 Nepermis! Nepermis!

  4. #4
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 407, Nivel: 8
    Progres nivel: 14%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 43
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    Înregistrat de 3 luni250 Puncte Experienţă

    Data înscrierii
    16.01.2014
    Postări
    1
    Puncte
    407
    Nivel
    8
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0
    OANA care a spus de fiecare data ca nu poate sa ii faca nimic pentru ca nu poate sa il gaseasca pe individ cu toate ca stie unde locuieste (str mercy nr 4)asa mi-a spus mie .

    0 Nepermis! Nepermis!
    If hankering after dumps preparation then join our self study 1Y0-400 braindumps program to hit success on first try plus gain additional knowledge for next University of California, Los Angeles . if you need more information visit main site Youtube or see Facebookage best wishes.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •