Acesta este un chestionar email via http://www.politiarutiera.ro/ de la:
Mirica Titi <

Buna ziua,
Intrucat parerile sunt impartite in ceea ce priveste perioada in care pot circula cu masina avariata de un asigurat al GROUPAMA, pentru a nu incalca regulile, doresc un raspuns competent legat de faptul ca societatea de asigurari GROUPAMA imi va da o despagubire iar eu trebuie sa merg la diverse centre de dezmembrari pentru
a-mi procura piesele.
Precizez ca autoturismul nu are nicio problema cu directia, sistem de franare,lumini,geamuri,ci
are doar fetele usilor stg.si aripa spate stg."sifonate".
Pentru orice relatie pot fi contactat si la tel. 0756 ******* sau 0745 ******.
Va multumesc,
Mirica

From: Relatii Clienti

Sent: Thu, June 3, 2010 11:57:46 AM
Subject: RE: Titi Mirica /3.06.2010/site


Buna ziua,

Aceste date pot fi obtinute de la Serviciul Politiei Rutiere, din punctul de vedere al Groupama Asigurari puteti solicita despagubirea in termen de 3 ani de la data daunei.

Va multumim pentru increderea acordata, o zi frumoasa


Relatii Clienti

__________________________________________________ ___

Groupama Asigurari

Str. Mihai Eminescu nr. 45, 010513 Sector 1, Romania

Tel: 0 8000 800 80

E-mail: relatii.clienti@groupama.ro

www.groupama.ro





Subject: Ref. perioada circulatie dupa accidentare



Bun? ziua,

D-l Titi Mirica v-a contactat.

Email :

Sunteti : Persoan? fizic?

Subiect : Sesiz?ri

Mesajul este :

"Buna ziua, Va rog sa aveti amabilitatea si sa ma lamuriti in urmatoare situatie: - un asigurat al firmei dv., Gurau Mihai, m-a accidentat in data de 12.04.2010 pentru care s-a intocmit un dosar de dauna nr.BT 3108 BB inregistrat pentru evaluare cu nr.8856 din 15.04.2010. - s-a facut si evaluare: a) dauna totala cu o despagubire de 10.740 lei sau b) reparatie in "regie proprie" la o valoare de cca 14.000 lei Pentru a duce la indeplinire aceasta evaluare trebuie sa circul cu masina, asa accidentata, pentru a gasi un service convenabil si pentru a achizitiona piese second hand; nimeni nu mi-a furnizat o informatie in legatura cu perioada pana cand pot circula asa incat sa nu intru in contradictie cu politistii dela circulatie, de aceea va rog ca un inspector al Societatii de Asigurari Groupama sa-mi furnizeze datele necesare. Va multumesc, Mirica"

Cu considera?ie.