Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Examinator Auto

  1. #1
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 26, Nivel: 1
    Progres nivel: 52%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 24
    Activitate globală: 21,0%

    Data înscrierii
    17.11.2015
    Vârstă
    26
    Postări
    2
    Puncte
    26
    Nivel
    1
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/1
    Oferit: 1/1
    Putere Rep
    0

    Question Examinator Auto

    Buna seara , am o intrebare si va rog sa nu ma critricati stiu din experienta ca daca pici proba practica trebuie neaparat sa mai faci niste ore plus inca timpu pana te programeaza si cine stie cu cine pici in fine vreau sa intreb daca in ziua examinari nu iti convine de examinator din cauza trecutului sau ( cazul meu un politist care in trecut a fost suspendat pentru abuz in serviciu, si trafic de influneta dar miraculos a ramas tot cu uniforma) sa te reprogrameaza tot peste o luna dar fara sa mai fi nevoit sa faci alte ore din nou

    0 Nepermis! Nepermis!

  2. #2
    Maior
    Puncte: 7.345, Nivel: 59
    Progres nivel: 98%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 5
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    SocialVeteranCreated Blog entry5000 Puncte Experienţă
    Premii:
    Premiul Comunităţii
    Avatarul lui cipri83
    Data înscrierii
    05.11.2013
    Postări
    1.395
    Puncte
    7.345
    Nivel
    59
    Mesaje blog
    13
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 365/17
    Oferit: 23/8
    Putere Rep
    12
    Domnule andrei,sa inteleg ca dvs puneti problema absolvirii examenului pentru obtinerea permisului de conducere pe seama trecutului politistului examinator, sau pentru ca acesta ar avea un comportament neadecvat (nu ca si politistii din alte tari, daca bine am inteles din alta postare a dvs dintr-un alt topic)?
    Eu va sfatuiesc sa cunoasteti bine legislatia si sa fiti atent la proba practica iar daca nu gresiti nimeni nu o sa va cada examenul pe nedrept!
    In ceea ce priveste refuzul de a sustine examenul cu un anumit examinator sau reprogramarea acestuia tine de serviciul permise de conducere si inmatriculari auto care nu are nici o treaba cu Politia Rutiera , ci este subordonata institutiei prefectului!

    0 Nepermis! Nepermis!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •